OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER ANKARA
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
200mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 50mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 200mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final10 - 12Start listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER ANKARA
 
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI - 02.04.2019 - 10:00
1.Kızlar50m KelebekTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m KelebekTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar100m SırtüstüTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Erkekler100m SırtüstüTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar4 x 100m KarışıkTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 02.04.2019 - 15:30
6.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
7.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Erkekler200m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Kızlar200m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER ANKARA
 
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI - 03.04.2019 - 10:00
11.Kızlar50m SırtüstüTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler50m SırtüstüTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Kızlar100m KelebekTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Erkekler100m KelebekTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
15.Kızlar4 x 100m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI - 03.04.2019 - 15:30
16.Erkekler50m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
17.Kızlar50m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Erkekler200m KarışıkTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Kızlar200m KarışıkTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Erkekler4 x 100m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER ANKARA
 
5 - 3. GÜN SABAH SEANSI - 04.04.2019 - 10:00
21.Kızlar100m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
22.Erkekler100m SerbestTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
23.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final10 - 12 yaşları arasıStart listesiSonuçlar