OKUL SPORLARI YILDIZLAR ANKARA İL BİRİNCİLİĞİ PUAN DURUMU
 
ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
400mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 400mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 50mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
4 x 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 200mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final12 - 15Start listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI YILDIZLAR ANKARA İL BİRİNCİLİĞİ PUAN DURUMU
 
1 - 1.GÜN SABAH SEANSI - 16.04.2019 - 10:00
1.Kızlar50m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar400m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Erkekler400m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar200m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
7.Kızlar4 x 100m KarışıkTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1.GÜN AKŞAM SEANSI - 16.04.2019 - 15:30
8.Erkekler50m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Kızlar50m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Erkekler200m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Kızlar200m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler200m KarışıkTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Kızlar200m KarışıkTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Erkekler4 x 200m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI YILDIZLAR ANKARA İL BİRİNCİLİĞİ PUAN DURUMU
 
3 - 2.GÜN SABAH SEANSI - 17.04.2019 - 10:00
15.Erkekler100m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
16.Kızlar100m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
17.Erkekler100m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Kızlar100m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2.GÜN AKŞAM SEANSI - 17.04.2019 - 15:30
20.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
21.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
22.Kızlar200m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
23.Erkekler200m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Kızlar4 x 200m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
OKUL SPORLARI YILDIZLAR ANKARA İL BİRİNCİLİĞİ PUAN DURUMU
 
5 - 3.GÜN SABAH SEANSI - 18.04.2019 - 10:00
25.Kızlar100m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
26.Erkekler100m KelebekTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
27.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
28.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
29.Kızlar4 x 100m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
6 - 3.GÜN AKŞAM SEANSI - 18.04.2019 - 15:30
30.Erkekler200m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
31.Kızlar200m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
32.Erkekler50m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
33.Kızlar50m SırtüstüTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
34.Erkekler4 x 100m SerbestTimed Final12 - 15 yaşları arasıStart listesiSonuçlar